https://abhar-electric.ir
https://abhar-electric.ir

آنالایزر ابزار دقیق خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

آنالایزر ابزار دقیق خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

آنالایزر ابزار دقیق خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع آنالایزر را با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات آنالایزر چیست- آنالایزر پتروشیمی- آنالایزر گاز چیست- آنالایزر ph- آنالایزر اکسیژن چیست- آنالایزرهای صنعتی- دستگاه آنالایزر- دستگاه آنالایزر مو که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

آنالایزر ابزار دقیق فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان عرضه کننده و ارائه دهنده محصولات کمپانی تستو آلمان فعالیت دارد. ما در این مقاله به موضوعات متنوع آنالایزر چیست- آنالایزر پتروشیمی- آنالایزر گاز چیست- آنالایزر ph- آنالایزر اکسیژن چیست- آنالایزرهای صنعتی- دستگاه آنالایزر- دستگاه آنالایزر مو خواهیم پرداخت . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک کلیه محصولات خود را از جمله انواع آنالایزر باضمانت اصالت کالا و تضمین بالاترین کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد .

آنالایزر ابزار دقیق – فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک مفتخر است که در ارائه انواع آنالایزر در خدمت شما عزیزان باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنالایزر چیست- آنالایزر پتروشیمی- آنالایزر گاز چیست- آنالایزر ph- آنالایزر اکسیژن چیست- آنالایزرهای صنعتی- دستگاه آنالایزر- دستگاه آنالایزر مو با ما همراه باشید . ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام برندهای حال حاضر انواع تجهیزات اندازه گیری موجود را برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم . شما هموطنان عزیز می توانید بدون دغدغه هر نوع برند از آنالایزر را در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک انتخاب وخریداری نمایید، ما به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و مناسبترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

آنالایزر ابزار دقیق:  آنالایزر را میتوانید از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خریداری نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای بسیار درخشان در عرضه و ارائه آنالایزر توانسته ایم این محصول را با قیمتی رقابتی آنالایزر به مشتریان ارائه نماییم.

11 15 - آنالایزر ابزار دقیق خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

آنالایزر چیست ؟

 به طور کلی آنالایزرها تجهیزاتی هستند که مقدار و خلوص یک ماده را در یک ترکیب بر اساس خواص شیمیایی و فیزیکی آن مورد اندازه گیری قرار می دهند . آنالایزر ابزار دقیق –   در صورتیکه در پروسه تولید نیاز به سنجش دائمی ماده ای خاص احساس شود از آنالایزر های online که در مسیر جریان ماده قرار داده می شوند و اطلاعات را به صورت مداوم به اتاق های کنترل مخابره می شود استفاده می کنند.

این درصورتی می باشد که گاهی به دلیل حساسیت و دقت بالای مورد نیاز و یا عدم نیاز به انجام آزمایش های مداوم ماده مربوطه ابتدا با طی کردن روند آماده سازی به نمونه ای قابل سنجش در آزمایشگاه در آمده و سپس توسط آنالایزر های Offline مورد بررسی قرار می گیرند.

آنالایزرهایی که جهت سنجش گاز مورد استفاده هستند، آنالایزر ابزار دقیق –   به دو دسته کلی آنالایزر های گازهای محیطی و آنالایزرهای گازهای حاصل از احتراق طبقه بندی شده و آنالایزرهای مربوط به مایعات جهت اندازه گیری میزان خلوص سیال ؛ pH ؛اکسیژن،کلر.. مورد استفاده قرار می گیرند.

در اینجا به طور مختصر به معرفی چند آنالایزر پرکاربرد می پردازیم .

آنالایزر گاز کلر Cl۲ Analyzer

 کلر یک از جمله مواد شیمیایی خطرناک است که در حد مجاز به‌عنوان تصفیه‌ کنندۀ آب‌های آشامیدنی کاربرد عمده دارد اما عدم رعایت موارد ایمنی و بی‌احتیاطی می‌تواند منجر به نشت این گاز و بروز مسمویت شود.

اندازه گیری میزان کلر در آب به هدف کنترل میزان این ماده سمی؛ یکی دیگر از پارامترهای مهم اندازه گیری در صنعت به خصوص در واحد های آب و بخار کارخانجات است.

آنالایزر اکسیژن Oxygen Analyzer

 عموما ” آنالایزرهای اکسیژن جهت اندازه گیری اکسیژن در گازها و محلول ها می شوند. آنالایزر ابزار دقیق –   با اندازه گیری اکسیژن در خروجی بویلرها و کوره ها به کاهش مصرف سوخت آنها کمک شایانی شده و با سنجش اکسیژن در واحد های تصفیه فاضلاب از کیفیت پروسه تصفیه مطلع می شوند.

کاربرد آنالایزر اکسیژن در صنایع

مراکز پرورش آبزیان

مراکز دامپزشکی

کشاورزی

آزمایشگاه ها

معادن

صنایع غذایی

آنالایزر گاز هیدروژن H۲ Analyzer

   اندازه گیری هیدروژن بر مبنای تفاوت هدایت حرارتی هیدروژن که بسیار بیشتر از سایر گازها است می باشد.

این تجهیزات شامل دو سلول مجزا از به همراه Filaments یا رشته مقاومتی می باشند که مقاوت آنها در اثر تغیر دما تغییر می نماید .یک منبع تغذیه ولتاژ ثابتی را روی رشته های مقاومتی اعمال کرده و دمای آنها را به اندازه دمای طراحی شده بالا می برد نمونه به یکی ازسلول ها و گاز مرجع به سلول دیگر وارد می گردد .

به دلیل اینکه هیدروژن دارای ضریب هدایت بالایی است، آنالایزر ابزار دقیق –   در اثر عبور گاز نمونه از رشته مقاومتی دمای آن کاهش می یابد. با اندازه گیری ومقایسه مقاومت هر یک از رشته های مقاومتی و با در نظر داشتن رابطه مقاومت و دمای آنها هیدروژن گاز تزریقی را میتوان بوسیله مدار پل وتسون اندازه گیری کرد .

آنالایزر PH Analyzer PH

 یکی از پرکاربردترین پارامترهایی که در صنعت جهت کنترل کیفیت محصول و جلوگیری از خوردگی و آلودگی محیط زیست مورد اندازه گیری قرار می گیرد pH یا معیار اسیدی یا بازی بودن یک محلول است.

آنالایزر رطوبت Moisture Analyzer

اندازه گیری رطوبت در آنالایزرها به روشهای متفاوت انجام می پذیرد از جمله آنها می توان به بدست آوردن نقطه شبنم و محاسبه رطوبت گاز و یا روش رسانایی الکتریکی که برای اندازه گیری و کنترل پیوسته رطوبت در جامدات مورد استفاده قرار میگیرد اشاره کرد.

همچنین روش طیف نما نیز که در آن یک نور درون گاز نمونه فرستاده شده آنالایزر ابزار دقیق –  و با اندازه گیری مقدار نوری که در طول موج های خاص متراکم شده رطوبت را مورد سنجش قرار می دهد که از دیگر روش های اندازه گیری به حساب می آید.

کاربرد آنالایزر رطوبت

مقدار رطوبت در گاز تصفیه شده ویا رطویت در رنج در صدی در مواد غذایی از جمله کاریرد های مهم این تجهیزات می باشد.

صنایع غذایی

صنایع شیمیایی و ساخت مواد

یخچال های صنعتی و …

آنالایزر ابزار دقیق –  در این مطلب به موضوعات آنالایزر چیست- آنالایزر پتروشیمی- آنالایزر گاز چیست- آنالایزر ph- آنالایزر اکسیژن چیست- آنالایزرهای صنعتی- دستگاه آنالایزر- دستگاه آنالایزر مو پرداختیم. باز هم تاکید می کنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله آنالایزر را با قیمتی رقابتی و بهترین خدمات پس از فروش تقدیم شما بزرگواران نماییم. خواهش ما این است که حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از آنالایزر  را از هر شخص یا فروشگاهی کنید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  در دفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید. همچنین می توانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید. همچنین اگر سوال و ابهامی داشتید می توانید خارج از زمان کاری از طریق واتساپ با شماره ۰۹۱۲۰۳۲۴۳۹۳با ما درتماس باشید. هدف ما جلب رضایت کامل شماست.