https://abhar-electric.ir
https://abhar-electric.ir

استروب اسکوپ فروش تا ۳۰ % تخفیف و خرید عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

استروب اسکوپ فروش تا 30 % تخفیف و خرید عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

استروب اسکوپ فروش تا ۳۰ % تخفیف و خرید عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع استروب اسکوپ را با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات ستروب اسکوپ چیست- انواع استروب اسکوپ- مشخصات استروب اسکوپ- قیمت استروب اسکوپ- دورسنج استروب اسکوپ- دورسنج دیجیتال- کاربرد استروب اسکوپ که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

استروب اسکوپ فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی فعالیت دارد. ما میخواهیم در این مقاله به موضوعات متنوع ستروب اسکوپ چیست- انواع استروب اسکوپ- مشخصات استروب اسکوپ- قیمت استروب اسکوپ- دورسنج استروب اسکوپ- دورسنج دیجیتال- کاربرد استروب اسکوپ بپردازیم. . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک کلیه محصولاتش را از جمله انواع استروب اسکوپ باضمانت اصالت و سلامت فیزیکی ۱۰۰% تضمین شده در اختیار شما عزیزان قرار می دهد

استروب اسکوپ-یکی از افتخارات فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک این است که در ارائه انواع استروب اسکوپ در خدمت شما بزرگواران باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ستروب اسکوپ چیست- انواع استروب اسکوپ- مشخصات استروب اسکوپ- قیمت استروب اسکوپ- دورسنج استروب اسکوپ- دورسنج دیجیتال- کاربرد استروب اسکوپ با ما همراه باشید . این فروشگاه امکان خرید کلیه لوازم جانبی و سایر ملزومات تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق را از قبیل پراب ، کلمپ ، کیف ، کاور ، رم ، کابل USB و … در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.ما در فروشگاه اینترنتی ابهرالکتریک محصولات کمپانی تستو آلمان را به مشتریان خود عرضه و ارائه می کنیم. شما هموطنان عزیز می توانید با خیالی راحت هر نوع برند ازاستروب اسکوپ را در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک بررسی و انتخاب نموده و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و بهترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

استروب اسکوپ:  استروب اسکوپ را از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خریداری نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای درخشان در عرضه استروب اسکوپ توانسته ایم بهترین قیمت را با تضمین صد  % اصالت کالا استروب اسکوپ با۱۰ تا ۳۰  % تخفیف فروش به مشتریان خود ارائه نماییم.  

2 32 - استروب اسکوپ فروش تا 30 % تخفیف و خرید عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

دورسنج / تاکومتر/ استروبوسکوپ چیست؟

یکی از دستگاههایی که جهت اندازه گیری سرعت دوران، تعداد دور و سرعت خطی  یک جسم دوار بکار می رود دورسنج/تاکومتر و یا سرعت سنج می باشد. استروب اسکوپ–   دور سنج ها با توجه به کاربرد آن به انواع دورسنج تماسی و غیر تماسی تقسیم می شوند که در مکانهایی که با سرعت بالا مواجه هستیم و یا مواردی که نمی توان با شی تماس برقرار کرد از دورسنج های غیر تماسی استفاده می شود. از دورسنج ها/تاکومترها برای اندازه گیری سرعت موتورهای دوار، فن های متحرک، اندازه گیری سرعت خطوط طولی نظیر نوار نقاله و … استفاده کرد.

تاکومتر یا همان سرعت سنج (Tachometer) یک دستگاه اندازه گیری دقیق (measuring device) به منظور اندازه گیری سرعت و دور است.

دور سنجی و سرعت سنجی درتجهیزات آزمون را میتوان به صورت مکانیکی یا نوری یا الکتریکی انجام داد این تست معمولاً در موتورهای الکتریکی و تجهیزات دوار مورد استفاده قرار می گیرد . در نمونه های مکانیکی معمولا در انتهای دستگاه یک برآمدگی دوکی شکل یا استوانه ای شکل جهت تماس با جسم دوار تعبیه گردیده که همزمان با افزایش سرعت و تعداد دور بر دقیقه دستگاه با تبدیل این کمیت مکانیکی به الکتریکی برای مثال اتصال زائده به شافت یک آرمیچر میتواند مقدار سرعت و دور بر دقیقه را اندازه گیری نماید . استروب اسکوپ–  در نمونه های نوری لیزری معمولاً این اندازه گیری به کمک چسباندن یک برچسب منعکس کننده لیزر تابشی از دستگاه میتوان سرعت و تعداد دور بر دقیقه را مشخص کرد در نمونه های دیگر دورسنجی نوری که به استروبوسکوپ معروف هستند از مکانیزم جالبی استفاده کرده به این صورت که در ابزار استروبوسکوپ با فرکانس مختلف میتوان یک فلاش را تحرک کرد و فلاشری شروع به خاموش و روشن شدن و فلاش زدن میکند . در چشم ما با توجه به اینکه در فلاشهای لحظه تصویر را به وضوح میبیند در حالتی که فرکانس فلاش زدن دستگاه با فرکانس چرخش برای مثال یک فن برابر شد ، جسم دوار را به صورت ثابت و بدون حرکت میبیند که از این روش میتوان اولین فرکانس کردش دستگاه که معرف دور بر دقیقه یا rpm است را بدست آورد . استروب اسکوپ–  از استربوسکوپ جهت تشخیص عیوب سطح ورقها و یا سطوحی که عیوب متوالی و با فاصله زمانی مشخص در خط تولید دارند میتوان استفاده نمود .

در زیر انواع دور سنج ها را بررسی می نماییم:

۱-دورسنج مکانیکی

این نوع دورسنج ها با برقراری تماس با جسم کار خود را انجام میدهند، استروب اسکوپ– معمولا در انتهای دستگاه یک برآمدگی دوکی شکل یا اتوانه ای شکل جهت تماس با جسم دوار تعبیه گردیده است که همزمان با افزایش سرعت و تعداد دور بر دقیقه دستگاه با تبدیل این کمیت مکانیکی به الکتریکی برای مثال اتصال زائده به شافت یک آرمیچر میتواند مقدار سرعت و دور بر دقیقه را اندازه گیری نماید.

۲-دورسنج نوری یا لیزری

در نمونه های نوری لیزری معمولاً به کمک چسباندن یک برچسب منعکس کننده لیزر تابشی از دستگاه میتوان سرعت و تعداد دور بر دقیقه را اندازه گیری کرد.

در نمونه های دیگر دورسنج نوری که به استروبوسکوپ معروف هستند از مکانیزم جالبی استفاده کرده به این صورت که در ابزار استروبوسکوپ با فرکانس مختلف میتوان یک فلاش را تحرک کرد و فلاشری شروع به خاموش و روشن شدن و فلاش زدن میکند . در چشم ما با توجه به اینکه در فلاشهای لحظه تصویر را به وضوح میبیند در حالتی که فرکانس فلاش زدن دستگاه با فرکانس چرخش برای مثال یک فن برابر شد ، جسم دوار را به صورت ثابت و بدون حرکت میبیند که از این روش میتوان اولین فرکانس کردش دستگاه که معرف دور بر دقیقه یا rpm است را بدست آورد. استروب اسکوپ–   از استربوسکوپ جهت تشخیص عیوب سطح ورقها و یا سطوحی که عیوب متوالی و با فاصله زمانی مشخص در خط تولید دارند میتوان استفاده نمود .

کاربرد دور سنج/ تاکومتر/ استروبوسکوپ

•    جهت اندازه گیری سرعت موتورهای دوار غیر قابل دسترس

•    فن های متحرک ,پمپ ها چرخ دنده و ماشین آلات

•    خطوط تولید خودرو

•    دستگاههای پروانه دار

•    کنترل و اندازه گیری سرعت خطوط طولی نظیر نوار نقاله

•    جهت تشخیص عیوب سطح ورقها و یا سطوحی که عیوب متوالی و با فاصله زمانی مشخص در خط تولید دارند می توان از از استربوسکوپ استفاده نمود .

استروب اسکوپ–  ما در این مقاله به موضوعات ستروب اسکوپ چیست- انواع استروب اسکوپ- مشخصات استروب اسکوپ- قیمت استروب اسکوپ- دورسنج استروب اسکوپ- دورسنج دیجیتال- کاربرد استروب اسکوپ پرداختیم. در پایان مجددا تاکید می کنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله استروب اسکوپ را با ۱۰ تا ۳۰  % تخفیف فروش بدون واسطه تقدیم مشتریان خود نماییم. توصیه ما به شما عزیزان این است که حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه ازاستروب اسکوپ از هر فروشگاهی نمایید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  در دفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان ما قبل ازخرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید. همچنین میتوانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید. این مجموعه همه روزه از ساعت ۸ تا ۲۰در خدمت شما بزرگواران می باشد.