https://abhar-electric.ir
https://abhar-electric.ir

اسپکتروم آنالایزر خرید تا ۳۰درصد تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

اسپکتروم آنالایزر خرید تا 30درصد تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

اسپکتروم آنالایزر خرید تا ۳۰درصد تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع اسپکتروم آنالایزررا با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات اسپکتروم آنالایزر دست دوم قیمت- خرید اسپکتروم آنالایزر دست دوم- ساخت اسپکتروم آنالایزر- خرید اسپکتروم آنالایزر دستی- اسپکتروم چیست- اسپکتروم در فایندر چیست- قیمت اسپکتروم آنالایزر دستی- کاربرد دستگاه طیف نما که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

اسپکتروم آنالایزر : فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ایران فعالیت دارد. در این مقاله به موضوعات اسپکتروم آنالایزر دست دوم قیمت- خرید اسپکتروم آنالایزر دست دوم- ساخت اسپکتروم آنالایزر- خرید اسپکتروم آنالایزر دستی- اسپکتروم چیست- اسپکتروم در فایندر چیست- قیمت اسپکتروم آنالایزر دستی- کاربرد دستگاه طیف نما خواهیم پرداخت . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک کلیه محصولات خود را از جمله انواع اسپکتروم با ارسال سریع و پرداخت در محل تا سی درصد تخفیف در اختیار شما عزیزان قرار می دهد .

اسپکتروم آنالایزر – فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک همچنین مفتخر است که در ارائه انواع اسپکتروم در خدمت شما عزیزان باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسپکتروم آنالایزر دست دوم قیمت- خرید اسپکتروم آنالایزر دست دوم- ساخت اسپکتروم آنالایزر- خرید اسپکتروم آنالایزر دستی- اسپکتروم چیست- اسپکتروم در فایندر چیست- قیمت اسپکتروم آنالایزر دستی- کاربرد دستگاه طیف نما با ما همراه باشید . فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق ابهر الکتریک بزرگترین فروشگاه اینترنتی ابزار دقیق کشور همواره ارائه محصولات با کیفیت و اصلی را برای جلب رضایت مشتریان ، در اولویت فعالیت های خویش قرار داده و تمامی تجهیزات ابزار دقیق و اندازه گیری را با قیمت مناسب و پشتیبانی فنی، با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش به همراه گارانتی اصالت کالا ارائه می دهد. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام برندهای حال حاضر انواع تجهیزات اندازه گیری موجود را برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم . شما هموطنان عزیز می توانید با خیالی راحت و بدون دغدغه هر نوع برند از اسپکتروم را در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک انتخاب وخریداری نمایید، ما به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و مناسبترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

اسپکتروم آنالایزر :  اسپکتروم آنالایزر را از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خریداری نمایید. فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای درخشان در ارائه و عرضه  اسپکتروم آنالایزر توانسته است این محصول را با قیمتی رقابتی اسپکتروم آنالایزر به مشتریان ارائه نماید.

اسپکتروم آنالایزر چیست؟

یکی از پرکاربردترین تجهیزات تست و اندازه‌گیری و آنالایزر سیگنال که پارامتر‌های مربوط به دامنه سیگنال‌های الکتریکی را در اختیار ما قرار می‌دهد، اسپکتروم آنالایزر یا تحلیل‌گر طیف است.اندازه‌گیری و تحلیل مشخصات سیگنال‌های الکتریکی در فرکانس‌های رادیویی همواره از اهمیت ویژه‌ای برای مهندسان مخابرات برخوردار بوده است. این تجهیز مرسوم در آزمایشگاه‌های پیشرفته مخابراتی، نهادهای نظارتی کنترل فضای فرکانسی و بهره‌برداران و اپراتورهای مخابراتی، با رسم طیف فرکانسی در صفحه‌ای که توان سیگنال برحسب فرکانس آن مشخص شده است، می‌تواند آنالایزر سیگنال و اطلاعات مربوط به دامنه سیگنال را در فرکانس مورد نظر به کاربر ارائه دهد.

این که به تجهیز اندازه‌گیری و تحلیل پارامترهای سیگنال در فرکانس رادیویی، اسپکتروم آنالایزر یا تحلیل‌گر طیف می‌گویند از آنجا می‌آید که تجهیز فوق با حرکت کردن در طول فرکانس‌های متفاوت می‌تواند بخش دلخواهی از طیف مورد نظر را رسم کرده و سپس اندازه‌گیری‌ها را روی یک فرکانس خاص، که می‌تواند برای ما آشنا یا ناشناس باشد اعمال کند.استفاده مناسب از قابلیت‌های اندازه‌گیری دستگاه که اغلب آن‌ها بر پایه تنظیمات صحیح نمایش قرار گرفته‌اند، نکته کلیدی در استفاده از تجهیزات آنالایزر است که با توجه ویژه به آن می‌توان بهره‌برداری مفیدی از این تجهیز پرکاربرد صنعت مخابرات داشت.

2 3 - اسپکتروم آنالایزر خرید تا 30درصد تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

انواع اسپکتروم آنالایزر

اسپکتروم آنالایزرها را از منظر ساختمان داخلی به دو دسته آنالوگ و دیجیتال تقسیم می‌کنند. در نوع قدیمی‌تر با استفاده از عناصر و فیلترهای آنالوگ و سپس نمایش در صفحه مدرج، همانند اسیلوسکوپ‌های قدیمی، نمایش طیف فرکانسی سیگنال را انجام می‌دادند. این نوع از اسپکتروم آنالایزرها را به سبب استفاده از فیلتر هیتروداین به همین نام نیز می‌شناختند.

اسپکتروم آنالایزر – امروزه با پیشرفت علم پردازش سیگنال‌های دیجیتال، فیلتر هیتروداین با محاسبات سریع FFT دست به دست هم دادند تا پردازش دیجیتال سریع و کارآمدی را در انواع جدیدتر اسپکتروم آنالایزرها برای کاربر به ارمغان آورند.اما از منظر کارکرد نیز این تجهیزات دو دسته‌بندی دارند. در نوع جارویی یا Sweep آن با بهره‌گیری از فیلتر میان‌گذر IF، سطح طیف را جهت دریافت اطلاعات سیگنال جارو می‌کند، سپس با عبور سیگنال از فیلتر ویدئو، نمایش فرکانسی سیگنال روی صفحه نمایش دستگاه انجام می‌شود. اما در نوع لحظه‌ای یا Real-time و با استفاده از فیلترهای متعدد، و امروزه در انواع دیجیتال آن، با بهره گیری از پردازش دیجیتال سیگنال‌ها و فیلترFFT تاخیرهای زمانی جبران می‌شود و اطلاعات سیگنال به‌صورت لحظه‌ای و بدون صرف زمان برای جارو کردن طیف، به نمایش درمی‎آید.

اسپکتروم آنالایزر جارویی

این نوع از تجهیز آنالایزر با نام اسپکتروم آنالایزر سوییپ یا جارویی که از مرسوم‌ترین تجهیزات تحلیل سیگنال به‌شمار می‌آید با بهره‌گیری از فیلتر هیتروداین سطح طیف فرکانسی را جارو می‌کند و در مدت این عمل هرگونه فعالیت طیف را جهت نمایش ثبت می‌کند. این عمل به ما کمک می‌کند تا به فرکانس‌های کاری بالا و پهنای‌ باندهای وسیع دسترسی داشته باشیم و بتوانیم همه طیف را حتی تا مراتب چند گیگاهرتز یک‌جا مورد بررسی قرار دهیم. اسپکتروم آنالایزر – اما با توجه به اینکه همواره فقط بخشی از طیف از فیلتر IF عبور کرده و جارو می‌شود و این عمل برای بقیه طیف به‌صورت متوالی انجام می‌شود، تغییرات سریع و لحظه‌ای سیگنال در فرکانس مورد نظر را اگر در زمانی پس از جارو شدن رخ دهد، دستگاه آن را نمی‌بیند و در خروجی نمایش نمی‌دهد. همچنین با توجه به اینکه عناصر داخلی اسپکتروم آنالایزر جارویی، آنالوگ و برداری هستند، امکان اندازه‌گیری فاز سیگنال که کمیتی ریاضی و عددی است وجود ندارد. به این منظور نوع دیگری از این تجهیز پرکاربرد را معرفی خواهیم کرد.

اسپکتروم آنالایزر لحظه‌ای

در این تجهیز ما با مفهوم Real-time بودن پردازش‌ها مواجه هستیم به‌طوری‌که با بهره‌مندی از پردازش سیگنال دیجیتال و محاسبات سریع FFT ، دیگر تغییرات لحظه‌ای سیگنال در پردازش از قلم نمی‌افتد و ما قادر هستیم سریع‌ترین تغییرات در هر کجای طیف را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین از دیگر مزایای پردازش دیجیتال در این نوع اسپکتروم آنالایزرها، تحلیل و نمایش فاز سیگنال است که به واسطه رقمی‌شدن پردازش‌ها این امر ممکن شده‌است. از محدودیت‌هایی که تحلیلگرهای لحظه‌ای برای ما ایجاد می‌کنند می‌توان به محدودیت در زمینه فرکانس اشاره داشت به‌طوری‌که به دلیل محدودیت در بخش تبدیل سیگنال آنالوگ به دیجیتال، ما فقط به بخش محدودی از طیف جهت پردازش لحظه‌ای دسترسی داریم.

اسپکتروم آنالایزر –  در این مطلب به موضوعات اسپکتروم آنالایزر دست دوم قیمت- خرید اسپکتروم آنالایزر دست دوم- ساخت اسپکتروم آنالایزر- خرید اسپکتروم آنالایزر دستی- اسپکتروم چیست- اسپکتروم در فایندر چیست- قیمت اسپکتروم آنالایزر دستی- کاربرد دستگاه طیف نما پرداختیم. باز هم تاکید میکنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله اسپکتروم را با قیمتی رقابتی و بهترین خدمات پس از فروش تقدیم شما بزرگواران نماییم. خواهش ما این است که حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از اسپکتروم را از هر شخص یا فروشگاهی کنید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  دردفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.همچنین میتوانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید. همچنین اگر سوال و ابهامی داشتید میتوانید خارج از زمان کاری از طریق واتساپ با شماره ۰۹۱۲۰۳۲۴۳۹۳با ما درتماس باشید. هدف ما جلب رضایت کامل شماست.