https://abhar-electric.ir
https://abhar-electric.ir

برنامه و تستر آی سی خرید تا ۳۰درصد تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

برنامه و تستر آی سی خرید تا 30درصد تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

برنامه و تستر آی سی خرید تا ۳۰درصد تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع برنامه و تستر آی سی را با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات مدار تستر آی سی- قیمت تستر ای سی- ساخت تستر آی سی- روش تست سالم بودن ic- دستگاه تست آی سی- تست آی سی tl494- تست ای سی پاور- تست آی سی stk  که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

برنامه و تستر آی سی : فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان مرجع کامل تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق و همچنین به عنوان معتبرترین فروشگاه های اینترنتی فعالیت دارد. ما در این مقاله به موضوعات متنوع مدار تستر آی سی- قیمت تستر ای سی- ساخت تستر آی سی- روش تست سالم بودن ic- دستگاه تست آی سی- تست آی سی tl494- تست ای سی پاور- تست آی سی stk  خواهیم پرداخت . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک کلیه محصولات خود را از جمله انواع برنامه و تستر آی سی باضمانت اصالت و سلامت فیزیکی ۱۰۰% تضمین شده در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد .

برنامه و تستر آی سی – فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک همچنین مفتخر است که در ارائه انواع برنامه و تستر آی سی در خدمت شما بزرگواران باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدار تستر آی سی- قیمت تستر ای سی- ساخت تستر آی سی- روش تست سالم بودن ic- دستگاه تست آی سی- تست آی سی tl494- تست ای سی پاور- تست آی سی stk  با ما همراه باشید . ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام برندهای حال حاضر انواع تجهیزات اندازه گیری موجود در ایران و جهان را برای مشتریان خود تدارک دیده ایم . شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع برند از برنامه و تستر آی سی را در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و مناسبترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

برنامه و تستر آی سی :  برنامه و تستر آی سی را میتوانید از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خرید نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای بسیار درخشان در تهیه و پخش  برنامه و تستر آی سی  توانسته ایم مناسبترین  قیمت برنامه و تستر آی سی را به مشتریان ارائه نماییم.  

2 7 - برنامه و تستر آی سی خرید تا 30درصد تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

آی سی چیست و چه کاربردی دارد؟

 آیسی یک کلمه مخفف شده از عبارت INTEGRATED CIRCUIT می باشد که اول دو عبارت را در کنار  قرار داده اند و کلمه مخفف IC را تشکیل داده است و معنی این عبارت ( مدار مجتمع ) است، منظور از مدار مجتمع این است که یک مدار بزرگ الکترونیک را به صورت یک قطعه الکترونیکی بسیار کوچک درآورده اند و آن مدار بزرگ در یک سانتیمتر فضا جای گذاری شده است.

مدارات مجتمعی که شامل ترانزیستورهای دوقطبی (BJT: Bi Junction Transistor) باشند را با نام Transistor Transistor Logic) TTL) و مدارات مجتمعی که شامل ترانزیستورهای NMOS و PMOS می باشند را(Cmos(Complementry Metal Oxide Semiconductorمی نامند. برنامه و تستر آی سی – ترکیب این دو تکنولوژی را با نام BiCmos می‌گویند. در مقابل مدارهای مجتمع، مدارهای گسسته وجود دارند که شامل قطعاتی مجزا می باشند که به هم روی یک برد متصل شده‌اند.در ساخت ICها طراحان سعی می‌کنند تا حد امکان از ترانزیستور استفاده کنند. برای مثال بجای خازن از از ترانزیستور در بایاس معکوس استفاده می‌کنند برنامه و تستر آی سی – و یا در جایی دیگر که مقاومت بزرگی نیاز دارند، مثلاً در حد مگا اهم باز از ترانزیستور استفاده می‌کنند، چون در حجمی که مقاومت می‌گیرد می‌توان چند ترانزیستور جای داد.

انواع آی سی یا مدار مجتمع از لحاظ شکل ظاهری

آی سی های SMD

این آی سی دارای پایه های ثابتی اند که در دور تا دور IC قرار گرفته اند که می توانیم با کمی دقت آنها را تعویض کنیم.

آی سی های BGA

تعویض این نوع آی سی به دلیل نوع طراحی آن بسیار مشکل است. برنامه و تستر آی سی – زیرا پایه های آن ثابت نیست و از گوی های قلع تشکیل شده است که در زیر آی سی تعبیه شده اند. در هنگام تعویض این پایه ها غیر قابل رویت هستند. به همین دلیل تعویض این IC بسیار دشوار و گاهی اوقات غیر ممکن می شود.

مزایای تستر آی سی های دیجیتال

این تستر به گونه ای طراحی شده است که سالم بودن آی سی را با دقت و بر اساس گیت نشان می دهد؛ یعنی ابتدا تست ها را برای گیت های آی سی دیجیتالی انجام داده و در انتها سالم بودن و یا معیوب بودن آی سی را نشان می دهد. برنامه و تستر آی سی – در صورتی که بعضی از تسترها در حالت کلی تست را انجام می دهند و نشان نمی دهند کدام گیت خراب است.مزیت این تستر این است که آی سی را بر اساس گیت تست کرده و چنانچه چند گیت خراب باشد، برای صرفه جویی در مصرف آی سی ها می توان از گیت های سالم آن استفاده کرد.این تستر سالم بودن گیت ها را با علامت بعلاوه و خرابی آنها را با منفی نشان می دهد.

نکته: با این تستر می توان آی سی های آنالوگ ۷۴۱ و ۵۵۵ را نیز تست کرد.

برنامه و تستر آی سی –  ما در این مقاله به موضوعات مدار تستر آی سی- قیمت تستر ای سی- ساخت تستر آی سی- روش تست سالم بودن ic- دستگاه تست آی سی- تست آی سی tl494- تست ای سی پاور- تست آی سی stk پرداختیم. در پایان مجددا تاکید میکنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله برنامه و تستر آی سی را با مناسبترین قیمت و تضمین اصالت کالا در ایران تامین نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان گرامی نماییم. توصیه وخواهش ما این است که حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از برنامه و تستر آی سی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  دردفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.همچنین میتوانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید.