https://abhar-electric.ir

ترمومتر دیجیتال تماسی خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

ترمومتر دیجیتال تماسی خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

ترمومتر دیجیتال تماسی : خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع ترمومتر دیجیتال را با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات طرز کار ترمومتر دیجیتال- ترمومتر دیجیتال چیست- ترمومتر دیجیتال – ترمومتر دیجیتال قیمت- ترمومتر دیجیتال یخچالی- قیمت ترمومتر دیجیتال صنعتی- خرید ترمومتر دیجیتال- ترمومتر دیجیتال آزمایشگاهی که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

 ترمومتر دیجیتال تماسی : فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان مرجع کامل تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق و همچنین به عنوان معتبرترین فروشگاه های اینترنتی فعالیت دارد. ما در این مقاله به موضوعات متنوع طرز کار ترمومتر دیجیتال- ترمومتر دیجیتال چیست- ترمومتر دیجیتال – ترمومتر دیجیتال قیمت- ترمومتر دیجیتال یخچالی- قیمت ترمومتر دیجیتال صنعتی- خرید ترمومتر دیجیتال- ترمومتر دیجیتال آزمایشگاهی خواهیم پرداخت . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک کلیه محصولات خود را از جمله انواع ترمومتر دیجیتال باضمانت اصالت و سلامت فیزیکی ۱۰۰% تضمین شده در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد .

ترمومتر دیجیتال تماسی – فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک همچنین مفتخر است که در ارائه انواع ترمومتر دیجیتال در خدمت شما بزرگواران باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرز کار ترمومتر دیجیتال- ترمومتر دیجیتال چیست- ترمومتر دیجیتال – ترمومتر دیجیتال قیمت- ترمومتر دیجیتال یخچالی- قیمت ترمومتر دیجیتال صنعتی- خرید ترمومتر دیجیتال- ترمومتر دیجیتال آزمایشگاهی با ما همراه باشید . ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام برندهای حال حاضر انواع تجهیزات اندازه گیری موجود در ایران و جهان را برای مشتریان خود تدارک دیده ایم . شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع برند از ترمومتر دیجیتال را در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و مناسبترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

ترمومتر دیجیتال تماسی :  ترمومتر دیجیتال را میتوانید از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خرید نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای بسیار درخشان در تهیه و پخش ترمومتر دیجیتال توانسته ایم مناسبترین  قیمت ترمومتر دیجیتال را به مشتریان ارائه نماییم.  

تعریف ترمومتر :

ترمومتر (Thermometer) از دو کلمه Thermo به معنی دما و meter به معنی سنجش در کل به معنی سنجش دما است.

ترمومتر های دیجیتالی پرتابل :

 جهت اندازه گیری و تست دما بکار می رود؛ در نگاه اول مشابه مولتی متر می باشند. در این ترمومتر ها دارای یک یا چند ورودی برای سنسور دما (ترموکوپل نوع K، J، Pt100 و…) می باشد و صفحه نمایشگر دیجیتال برای نمایش دما به درجه سانتیگراد یا فارنهاید دارد. قابلیت این مدل ها قابل حمل بودن و امکان تست چندین نمونه دما در مکان ها و زمان های مختلف می باشد در حالی که سنسور های دمایی مانند Pt100 به تنهایی در مکانی ثابت می شود و تنها دمای همان نقطه را می دهد.

طرز کار ترمومتر :

دماسنج دیجیتالی کوچک با صفحه نمایش LCD است. سنسور این دماسنج به صورت جداگانه با سیمی به طول حدودی ۶۰ سانتیمتر به آن متصل است و فرد می‌تواند آن را در محل مورد نظر برای سنجش دما قرار دهد. فریم این دماسنج آمادگی نصب آن روی هر نوع دستگاه یا پنلی را دارد. ترمومتر دیجیتال تماسی –   ارقام آن واضح و کاملا خوانا است و به کمک دو عدد باطری عدسی مدت ها کار می کند. محدوده ترمومتر دیجیتال از ۲۰- درجه سانتیگراد تا ۹۹+ درجه است. دقت آن نیز بالا بوده و قابلیت نمایش اعشار یعنی دهم درجه را هم داراست.

2 48 - ترمومتر دیجیتال تماسی  خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

ترمومتر بهمراه دیتالاگر :

مدل های ساده ترمومترهای دیجیتال نمایشگر آنلاین دما را دارند در حالی که مدل های جدید تر دارای دیتالاگر می باشند. دیتالاگر حافظه ای در دستگاه می باشد که قابلیت ذخیره داده به طور مثال تا ۳۲۰۰۰ مورد در زمان های از پیش تعیین شده را دارد و سپس توسط پورت RS-232 دستگاه تحت نرم افزار مربوط به همان ترمومتر به رایانه قابل انتقال هست. معمولا کابل دیتالاگر RS-232 می باشد که در بعضی برندها کابل بصورت USB می باشد که باید درایور مربوطه نیز نصب گردد. نرم افزار مخصوص دستگاه نیز اینترفیسی برای نمایش آنلاین و داده های از قبل ذخیره شده ترمومتر به صورت عددی، نموداری و … می باشد.

ترمومتر لیزری/ حرارت سنج غیرتماسی (Non Contact Thermomete)  :

به منظور اندازه گیری دما از فاصله دور استفاده می شود. در ساخت ترمومتر لیزری از سنسورها مادون قرمز استفاده می شود و به ترمومتر لیزری نیز معروف می باشند. با دانستن میزان انرژی مادون قرمز ساطع شده از جسم میتوان درجه حرارت شی را با ترمومتر لیزری اندازه گرفت. ترمومتر دیجیتال تماسی –   نوع قابل حمل (پورتابل) این ترمومترهای لیزری به عنوان ترمومتر تفنگی شناخته شده و کاربرد آزمایشگاهی دارد. به منظور نمونه برداری و ثبت دمای اجسام از فاصله دور ترمومتر لیزری مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از ترمومترهای لیزری قابلیت نصب پراب جهت اندازه گیری دما به روش تماسی را نیز دارا می باشد که به آنها ترمومتر دو کاره می گویند. دماسنج های مادون قرمز زیر مجموعه دماسنج های تابش حرارتی میباشند.

انواع ترمومتر لیزری :

ترمومتر تفنگی دو لیزر

ترمومترهای تفنگی تک لیزر

ترمومتر لیزری با قابلیت اتصال به کامپیوتر – دیتالاگر

ترمومتر دیجیتالی مادون قرمز

ترمومتر لیزری مخصوص سردخانه و یخچال های مواد غذایی و نشتی های حرارتی

ترمومتر ضد آب تفنگی

ترمومتر سه کاره از نوع تماسی – غیر تماسی(مادون قرمز) – کلمپی

ترمومترلیزری با پراب فلکسیبل

 دماسنج تماسی / محیطی (Ambient / Contact Portable Thermometer) :

به منظور اندازه گیری های دقیق دما از ترمومتر تماسی یا حرارت سنج تماسی استفاده می شود. ترمومترهای تماسی قابل حمل بیشتر کاربرد آزمایشگاهی و یا تست داشته و برای نمونه برداری از دمای فرایند استفاده می شود. بسته به نوع نیاز می توان از ترمومتر تماسی با پراب های مختلف استفاده کرد. هر نوع پراب توانایی اندازه گیری دما در بازه خاصی را دارد. یک ترمومتر تماسی می تواند همزمان به چندین پراب وصل شده و دمای چندین محیط یا جسم را اندازه گیری نماید. برخی از حرارت سنج های تماسی قابلیت اندازه گیری دما به روش غیر تماسی را نیز دارا می باشند و برخی نیز به عنوان کالیبراتور دما استفاده می شوند.

ترمومتر دیجیتال تماسی –  ما در این مقاله به موضوعات طرز کار ترمومتر دیجیتال- ترمومتر دیجیتال چیست- ترمومتر دیجیتال – ترمومتر دیجیتال قیمت- ترمومتر دیجیتال یخچالی- قیمت ترمومتر دیجیتال صنعتی- خرید ترمومتر دیجیتال- ترمومتر دیجیتال آزمایشگاهی پرداختیم. در پایان مجددا تاکید می کنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله ترمومتر دیجیتال را با مناسبترین قیمت و تضمین اصالت کالا در ایران تامین نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان گرامی نماییم. توصیه وخواهش ما این است که حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از ترمومتر دیجیتال را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  دردفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.همچنین میتوانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید.