https://abhar-electric.ir
https://abhar-electric.ir

دستگاه مسافت سنج خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

دستگاه مسافت سنج خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

دستگاه مسافت سنج : خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع دستگاه مسافت سنج را با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات فاصله یاب لیزری نظامی- مسافت سنج لیزری- قیمت مسافت سنج- دوربین های مسافت سنج-  فروش فاصله یاب- فاصله یاب شکاری- قیمت فاصله یاب لیزری که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

 دستگاه مسافت سنج : فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان مرجع کامل تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق و همچنین به عنوان معتبرترین فروشگاه های اینترنتی فعالیت دارد. ما در این مقاله به موضوعات متنوع فاصله یاب لیزری نظامی- مسافت سنج لیزری- قیمت مسافت سنج- دوربین های مسافت سنج-  فروش فاصله یاب- فاصله یاب شکاری- قیمت فاصله یاب لیزری خواهیم پرداخت . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک کلیه محصولات خود را از جمله انواع دستگاه مسافت سنج باضمانت اصالت و سلامت فیزیکی ۱۰۰% تضمین شده در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد .

دستگاه مسافت سنج – فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک همچنین مفتخر است که در ارائه انواع دستگاه مسافت سنج در خدمت شما بزرگواران باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فاصله یاب لیزری نظامی- مسافت سنج لیزری- قیمت مسافت سنج- دوربین های مسافت سنج-  فروش فاصله یاب- فاصله یاب شکاری- قیمت فاصله یاب لیزری با ما همراه باشید . ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام برندهای حال حاضر انواع تجهیزات اندازه گیری موجود در ایران و جهان را برای مشتریان خود تدارک دیده ایم . شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع برند از دستگاه مسافت سنج را در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و مناسبترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

دستگاه مسافت سنج :  دستگاه مسافت سنج را میتوانید از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خرید نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای بسیار درخشان در تهیه و پخش دستگاه مسافت سنج توانسته ایم مناسبترین  قیمت دستگاه مسافت سنج را به مشتریان ارائه نماییم.  

2 45 - دستگاه مسافت سنج  خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

دستگاه مسافت سنج – یکی از اصلی ترین مسائل در مورد سیستم های حراستی و نظارتی ، شناخت دقیق فاصله تهدید از حریم حفاظت شده است. اطلاع دقیق از فاصله تهدید احتمالی می تواند برای آماده سازی خطوط دفاعی مناسب ، کاربردی و موثر باشد که قطعا باعث کاهش خسارات احتمالی خواهد شد.

موارد استفاده از فاصله یاب لیزری:

  • کلیه واحد های حراستی و نظارتی شامل پادگانها ، مراکز پلیس ، نهادهای نظامی ، انتظامی و امنیتی
  • صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی جهت کنترل فاصله ادوات درحال عبور از نزدیکی نقاط حساس
  • استفاده ی تکمیلی در سامانه های دیگر مانند سامانه های شناسایی چهره ، تصویربرداری کف خودرو ، سرعت سنج های جاده ای و…
  • انواع سامانه های هدف گیری و شلیک

نحوه ی کار:

در فاصله یاب های لیزری ، ابتدا یک پرتو لیزر در کثری از ثانیه به سمت نقطه ی مورد نظر تابیده می شود و با محاسبه زمان برخورد و بازگشت نور به دستگاه ، فاصله ی جسم محاسبه می شود.

تفاوت مسافت یاب لیزری با سرعت سنج لیزری:

دستگاه مسافت سنج – در فاصله یابی بوسیله سیستم های لیزری ، پرتو لیزر فقط یک بار شلیک می شود و بازگشت نور لیزر فاصله تا جسم را مشخص می کند اما در سامانه های سرعت سنج ، پرتو لیزر دو یا چند بار شلیک شده و با محاسبه ی فاصله نقطه اول و دوم ، سرعت تعیین می شود.

میزان خطا در فاصله یابی:

سیستم های مسافت یاب لیزری به قدری دقیق هستند که به راحتی می توان از میزان خطای آن چشم پوشی کرد. باید توجه داشت که این سیستم ها دارای انواع مختلفی هستند و هرکدام دارای درجه حساسیت مشخصی می باشند .

موانع فاصله یابی لیزری:

صرفنظر از موانع فیزیکی مانند ساختمانها و درختان که بطور کلی مانع مسافت یابی می شوند ، بزرگترین مانع در فاصله یابی بوسیله لیزر را باید انحنای سطح کره زمین دانست که اجازه فاصله یابی حد اکثر تا ۴۵ کیلومتر را می دهد. لذا چنانچه بتوان این نوع سیستم ها را در ارتفاع مستقر یا بوسیله تجهیزات پروازی مورد بهره برداری قرار داد ، این برد تا میزان بسیار بیشتری افزایش خواهد یافت.

دستگاه مسافت سنج –  ما در این مقاله به موضوعات فاصله یاب لیزری نظامی- مسافت سنج لیزری- قیمت مسافت سنج- دوربین های مسافت سنج-  فروش فاصله یاب- فاصله یاب شکاری- قیمت فاصله یاب لیزری پرداختیم. در پایان مجددا تاکید می کنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله دستگاه مسافت سنج را با مناسبترین قیمت و تضمین اصالت کالا در ایران تامین نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان گرامی نماییم. توصیه وخواهش ما این است که حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از دستگاه مسافت سنج را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  دردفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.همچنین میتوانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید.