https://abhar-electric.ir
https://abhar-electric.ir

ضخامت سنج رنگ خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

ضخامت سنج رنگ خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

ضخامت سنج رنگ خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع ضخامت سنج را با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات ضخامت سنج رنگ خودرو ارزان- ضخامت سنج چیست- قیمت ضخامت سنج رنگ خودرو- بهترین ضخامت سنج رنگ- ضخامت سنج رنگ لیزری- قیمت ضخامت سنج رنگ و لعاب که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

ضخامت سنج رنگ – فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان عرضه کننده و ارائه دهنده محصولات کمپانی تستو آلمان فعالیت دارد. ما در این مقاله به موضوعات متنوع ضخامت سنج رنگ خودرو ارزان- ضخامت سنج چیست- قیمت ضخامت سنج رنگ خودرو- بهترین ضخامت سنج رنگ- ضخامت سنج رنگ لیزری- قیمت ضخامت سنج رنگ و لعاب خواهیم پرداخت . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک کلیه محصولات خود را از جمله انواع ضخامت سنج باضمانت اصالت کالا و تضمین بالاترین کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد .

ضخامت سنج رنگ– فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک مفتخر است که در ارائه انواع ضخامت سنج در خدمت شما عزیزان باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ضخامت سنج رنگ خودرو ارزان- ضخامت سنج چیست- قیمت ضخامت سنج رنگ خودرو- بهترین ضخامت سنج رنگ- ضخامت سنج رنگ لیزری- قیمت ضخامت سنج رنگ و لعاب با ما همراه باشید . ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام برندهای حال حاضر انواع تجهیزات اندازه گیری موجود را برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم . شما هموطنان عزیز می توانید بدون دغدغه هر نوع برند از ضخامت سنج را در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک انتخاب وخریداری نمایید، ما به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و مناسبترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

ضخامت سنج رنگ:  ضخامت سنج رنگ را میتوانید از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خریداری نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای بسیار درخشان در عرضه و ارائه ضخامت سنج رنگ توانسته ایم این محصول را با قیمتی رقابتی ضخامت سنج رنگ به مشتریان ارائه نماییم.  

22 7 - ضخامت سنج رنگ خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

ضخامت سنج چیست ؟

ضخامت سنج وسیله ‌ای است که برای اندازه‌ گیری ضخامت سطوح به کار می ‌رود. اگر سطوح فلزی، آهنی و یا پلاستیکی باشند به وسیله انواع مختلف این وسیله می ‌توان ضخامت رنگ و پوشش را اندازه ‌گیری کرد.ضخامت سنج دستگاهی است که آن را به منظور مشخص کردن ضخامت پوشش مورد استفاده قرار می‌دهند. با کمک این وسیله می ‌توان بدون آسیب‌ رساندن به جسم از پوشش آن اطلاعات کاملی به دست آورد. ضخامت سنج رنگ – در خودرو می ‌توان از این دستگاه بسیار استفاده کرد. این وسیله را می‌ توان برای سطوحی با جنس مختلف اعم از آهنی ، فلزی و پلاستیکی به کار برد.

آشنایی با ضخامت سنج رنگ

ضخامت سنج قادر است میزان ضخامت پوششی سطوحی با جنس‌ های مختلف را اندازه‌ گیری کند. در بعضی مواقع تنها سطح اجسام در دسترس ماست و می ‌خواهیم ضخامت رنگ و یا پوشش آن ‌ها را اندازه بگیریم. به همین دلیل باید دنبال وسیله ‌ای باشیم که بدون آسیب رساندن و تخریب جسم بتواند این میزان را برای ما اندازه ‌گیری کند.این وسیله در ابعاد، دامنه اندازه‌ گیری، وزن و دقت‌ های مختلفی تولید می‌ شود. ضخامت سنج رنگ– هنگام خرید این دستگاه باید به تمام این مشخصات توجه کنید.اگر بخواهیم پوشش و رنگ را بر اساس نوع جنس اندازه‌ گیری کنیم سه روش برای این کار وجود دارد:

• روش الکترومغناطیس

• روش التراسونیک

• روش گردابی

مدل های الکترومغناطیسی

این مدل یکی از سه نوع موجود در بازار است. ‌نام دیگر این مدل ضخامت‌ سنج خودرو است. از این وسیله در تعیین و اندازه‌گیری ضخامت سطوح آهنی استفاده می ‌شود. در این مدل ‌ها به منظور حذف فشار دست کاربر، یک پروب تعبیه شده که فشار ثابتی دارد. به همین دلیل درصد خطا کم می‌شود.دستگاه دارای یک صفحه نمایش است و هنگامی که آن را روی سطوح آهنی قرار می ‌دهیم، تمام اطلاعات مربوط به پوشش و سطح روی نمایشگر نقش می ‌بندد. همچنین امکان ثبت و ذخیره اطلاعات نیز در این دستگاه وجود دارد.

ضخامت سنج رنگ– ضخامت سنج رنگ و پوشش یک نمایشگر دیجیتالی دارد که می ‌تواند ضخامت رنگ روی بدنه خود را نمایش دهد. این عدد بر حسب میکرون و یا هزارم میلیمتر و اینچ مشخص می‌شود. به کمک این وسیله می ‌توان جنس بدنه خودرو را نیز تشخیص داد. در بعضی از مدل‌ های این وسیله امکان چرخش ۱۸۰ درجه‌ای صفحه ‌نمایش وجود دارد. به همین دلیل قرائت اعداد به سادگی امکان ‌پذیر می ‌شود.

ضخامت سنج رنگ التراسونیک چیست ؟

برای سطوح غیرفلزی نیز می ‌توان از این وسیله استفاده کرد. منتهی برای این سطوح باید از ضخامت سنج‌ هایی استفاده کرد که با سیستم التراسونیک عمل می‌کنند. این وسیله قادر است که یک پالس التراسونیک را به سطح مورد نظر وارد کند. سپس بازتاب آن را دریافت و ذخیره می‌کند. ضخامت سنج رنگ– در نهایت آن را به یک فرکانس بالا تبدیل می‌کند که به صورت یک عدد بر روی نمایشگر دستگاه قابل مشاهده است.

مدل های گردابی

ممکن است سطح مورد نظر از جنس آهن نباشد و فاقد خاصیت مغناطیسی باشد. اما شاید مثل آلومینیوم فلزی و رسانا باشد. ضخامت سنج‌ هایی که به روش گردابی کار می‌کنند برای اندازه ‌گیری ضخامت چنین سطوحی مناسب هستند.وقتی دستگاه به سطح موردنظر نزدیک می‌شود یک میدان مغناطیسی روی سطح فلز ایجاد می‌شود. سیستم گردابی دستگاه نیز یک میدان متقابل ایجاد می کند که دستگاه قادر است بازتاب آن را اندازه‌ گیری کند. به این شکل بدون وارد شدن آسیب به فلز رسانا، می‌ توان به اطلاعات کاملی از پوشش و سطح آن دست پیدا کرد.

ضخامت سنج رنگ–  در این مطلب به موضوعات ضخامت سنج رنگ خودرو ارزان- ضخامت سنج چیست- قیمت ضخامت سنج رنگ خودرو- بهترین ضخامت سنج رنگ- ضخامت سنج رنگ لیزری- قیمت ضخامت سنج رنگ و لعاب پرداختیم. باز هم تاکید می کنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله ضخامت سنج را با قیمتی رقابتی و بهترین خدمات پس از فروش تقدیم شما بزرگواران نماییم. خواهش ما این است که حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از ضخامت سنج رنگ را از هر شخص یا فروشگاهی کنید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  در دفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید. همچنین می توانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید. همچنین اگر سوال و ابهامی داشتید می توانید خارج از زمان کاری از طریق واتساپ با شماره ۰۹۱۲۰۳۲۴۳۹۳با ما درتماس باشید. هدف ما جلب رضایت کامل شماست.