https://abhar-electric.ir

فاصله سنج لیزری دقیق | خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

فاصله سنج لیزری دقیق | خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

فاصله سنج لیزری دقیق :خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع فاصله سنج را با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات فاصله سنج دقیق- فاصله یاب لیزری نظامی- ماژول فاصله سنج لیزری – قیمت فاصله یاب لیزری- ساخت فاصله سنج لیزری- سنسور فاصله سنج لیزری- طرز کار فاصله یاب لیزری- فاصله سنج لیزری با آردوینو که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

فاصله سنج لیزری دقیق – فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی فعالیت دارد. ما میخواهیم در این مقاله به موضوعات متنوع فاصله سنج دقیق- فاصله یاب لیزری نظامی- ماژول فاصله سنج لیزری – قیمت فاصله یاب لیزری- ساخت فاصله سنج لیزری- سنسور فاصله سنج لیزری- طرز کار فاصله یاب لیزری- فاصله سنج لیزری با آردوینو بپردازیم. . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک کلیه محصولاتش را از جمله انواع فاصله سنج لیزری باضمانت اصالت و سلامت فیزیکی ۱۰۰% تضمین شده در اختیار شما عزیزان قرار می دهد

فاصله سنج لیزری دقیق-یکی از افتخارات فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک این است که در ارائه انواع فاصله سنج لیزری در خدمت شما بزرگواران باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فاصله سنج دقیق- فاصله یاب لیزری نظامی- ماژول فاصله سنج لیزری دقیق- قیمت فاصله یاب لیزری- ساخت فاصله سنج لیزری- سنسور فاصله سنج لیزری- طرز کار فاصله یاب لیزری- فاصله سنج لیزری با آردوینو با ما همراه باشید . این فروشگاه امکان خرید کلیه لوازم جانبی و سایر ملزومات تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق را از قبیل پراب ، کلمپ ، کیف ، کاور ، رم ، کابل USB و … در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.ما در فروشگاه اینترنتی ابهرالکتریک محصولات کمپانی تستو آلمان را به مشتریان خود عرضه و ارائه می کنیم. شما هموطنان عزیز می توانید با خیالی راحت هر نوع برند ازفاصله سنج را در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک بررسی و انتخاب نموده و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و بهترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

فاصله سنج لیزری دقیق:  فاصله سنج لیزری را از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خریداری نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای درخشان در عرضه فاصله سنج توانسته ایم بهترین قیمت را با تضمین صد  % اصالت کالا فاصله سنج با۱۰ تا ۳۰  % تخفیف فروش به مشتریان خود ارائه نماییم.  

44 2 - فاصله سنج لیزری دقیق | خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

مسافت سنج لیزری

مسافت سنج لیزری ابزاریست که از پرتو لیزر برای یافتن دوری پدیده‌ها بهره می‌برد. عمومی‌ترین گونۀ دوری سنج لیزری براساس زمان پرواز نمونه به وسیله فرستادن یک پالس لیزر در یک باریکه پرتو به سوی جسم و اندازه‌گیری زمان پرتو تا بازگشت به فرستنده کار می‌کند. فاصله سنج لیزری دقیق–   به خاطر سرعت بالای نور این تکنیک برای اندازه‌گیری‌های با دقت کمتر از میلی‌متر مناسب نیست به‌طوری‌که اغلب سه گوشه‌ سازی و روش‌های دیگر به کار می‌روند.

دوری سنجی با لیزر بیشتر با روش‌های زیر انجام می‌شود: ۱-تعیین زمان رفت و برگشت یک تپ (پالس) قوی لیزری از مبدأ تا هدف. ۲-روش تداخل‌سنجی (یعنی یک باریکه لیزر به هدف برخورد کرده و خودش جمع شود و از روی فریزهای تداخلی اندازه‌گیری انجام می‌شود) این روش‌ها در صورتی‌که هدف ما خاصیت بازتاب نداشته باشد، بدون فایده خواهد بود.

فناوری ها:

زمان پرواز: زمان صرف شده برای یک پالس نور برای طی کردن فاصله رفت و برگشت تا هدف. با دانستن سرعت نور و اندازه‌گیری دقیق زمان طی شده، فاصله محاسبه می‌شود. فاصله سنج لیزری دقیق– تعداد زیادی پالس پشت سر هم پرتاب می‌شود که معمولاً پاسخ متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش به مدار خیلی دقیق دارای زمان‌بندی زیر نانو ثانیه نیاز دارد.

انتقال فاز چند فرکانسی:این روش، انتقال فاز فرکانس‌های چندگانه بازگشتی را اندازه‌گیری می‌کند و سپس چند معادله هم‌زمان را جهت اندازه‌گیری نهایی حل می‌کند.

کاربردها

نظامی

یک تیرانداز ماهر هلندی در حال استفاده از دوربین‌های دو چشمی فاصله سنج لیزری و تفنگ مگنام فاصله سنج‌ها یک فاصله دقیق را برای اهدافی که دورتر از فاصلهٔ شلیک مستقیم هستند برای تیراندازها و توپخانه‌ها فراهم می‌کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند برای تلفیق و مهندسی نظامی هم استفاده شوند.

فاصله سنج‌های نظامی دستی در محدوده‌های ۲ تا ۲۵ کیلومتری عمل می‌کنند و با دوربین‌های دو چشمی و تک چشمی ترکیب می‌شوند. وقتی فصله سنج با یک قطب نمای مغناطیسی دیجیتال (DMC) و انحراف سنج ترکیب شود می‌تواند گرای مغناطیسی، شیب، و ارتفاع (طول) اهداف را فرا هم کند. بعضی از فاصله سنج‌ها همچنین می‌توانند سرعت اهداف را نسبت به مشاهده‌کننده تعیین کنند. بعضی دیگر از فاصله سنج‌ها کابل یا ارتباط بی‌سیمی دارند که آن‌ها را قادر می‌سازد که داده هایشان را به سایر تجهیزات مثل رایانهٔ کنترل آتش بفرستند. فاصله سنج لیزری دقیق–  بعضی مدل‌ها همچنین امکان اضافه کردن مدل‌های دید در شب را ارائه می‌کنند. اکثر فاصله سنج‌ها از باتری‌های استاندارد یا قابل شارژ استفاده می‌کنند.

مدل‌های قویتر فاصله سنج‌ها فاصله را تا ۲۵ کیلومتر اندازه می‌گیرند و به‌طور معمول روی سه‌پایه یا مستقیماً روی یک خودرو یا شاسی توپ جنگی نصب می‌شوند. در موارد امروزی تر مدل‌های فاصله سنج با تجهیزات دمایی مداری و دید در شب و روز ترکیب می‌شوند. اکثر فاصله سنج‌های پیشرفته نظامی می‌توانند با رایانه‌ها ترکیب شوند.برای کم اثر کردن فاصله سنج‌های لیزری و اسلحه‌های ردیاب لیزری در برابر اهداف نظامی، نیروهای نظامی متفاوت رنگ‌های جذب‌کننده لیزر را برای وسایل نقلیه خود گسترش داده‌اند. بعضی از اجسام نور لیزر را خیلی خوب بازتاب نمی‌کنند و استفاده از فاصله سنج لیزری روی آن‌ها دشوار است.

فاصله سنج لیزری دقیق–  ما در این مقاله به موضوعات فاصله سنج دقیق- فاصله یاب لیزری نظامی- ماژول فاصله سنج لیزری دقیق- قیمت فاصله یاب لیزری- ساخت فاصله سنج لیزری- سنسور فاصله سنج لیزری- طرز کار فاصله یاب لیزری- فاصله سنج لیزری با آردوینو پرداختیم. در پایان مجددا تاکید می کنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله فاصله سنج را با ۱۰ تا ۳۰  % تخفیف فروش بدون واسطه تقدیم مشتریان خود نماییم. توصیه ما به شما عزیزان این است که حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه ازفاصله سنج از هر فروشگاهی نمایید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  در دفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان ما قبل ازخرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید. همچنین میتوانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید. این مجموعه همه روزه از ساعت ۸ تا ۲۰در خدمت شما بزرگواران می باشد.