https://abhar-electric.ir
https://abhar-electric.ir

ویدئو بروسکوپ چرخشی خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

ویدئو بروسکوپ چرخشی خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

ویدئو بروسکوپ چرخشی خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع ویدئو بروسکوپ را با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات قیمت ویدئو بروسکوپ- ویدئو بروسکوپ چیست- فروش دستگاه ویدئو بروسکوپ- قیمت ویدئو اسکوپ- تعمیر بروسکوپ- بروسکوپ موبایلی- ویدئو آندوسکوپ- بروسکوپ صنعتی که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

ویدئو بروسکوپ چرخشی: فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان تامین کننده سفارشی قطعات خاص از سراسر دنیا با ارزانترین قیمت رقابتی فعالیت دارد.  در این مقاله به موضوعات متنوع قیمت ویدئو بروسکوپ- ویدئو بروسکوپ چیست- فروش دستگاه ویدئو بروسکوپ- قیمت ویدئو اسکوپ- تعمیر بروسکوپ- بروسکوپ موبایلی- ویدئو آندوسکوپ- بروسکوپ صنعتی خواهیم پرداخت . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک انواع محصولات خود را از جمله  ویدئو بروسکوپ باضمانت اصالت کالا و مناسب ترین قیمت موجود در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد .

ویدئو بروسکوپ چرخشیفروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک همچنین در ارائه انواع ویدئو بروسکوپ در خدمت شما بزرگواران می باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ویدئو بروسکوپ- ویدئو بروسکوپ چیست- فروش دستگاه ویدئو بروسکوپ- قیمت ویدئو اسکوپ- تعمیر بروسکوپ- بروسکوپ موبایلی- ویدئو آندوسکوپ- بروسکوپ صنعتی با ما همراه باشید . تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق ابهر ارائه دهنده طیف وسیعی از تجهیزات تستر الکتریکال و فیزیکال، تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق، تست، کالیبراسیون، آزمایشگاهی و صنعتی، ترمومتر و دماسنج، فشارسنج، ترموویژن و دوربین های حرارتی، کالیبراتور فشار – ولتاژ و جریان، تجهیزات شبکه، میگر و تستر عایق، مولتی متر، اسیلوسکوپ و اسکوپ های آزمایشگاهی، ارت سنج، پاور آنالایزر، آمپرمتر، متر لیزری، کالیبراتورهای ضدانفجار، ویبرومتر و لرزش سنج، دورسنج، نیروسنج، نشت یاب گاز، آنالایزر گاز، گوس متر، تجهیزات شبکه، فانکشن ژنراتور، فرکانس متر، خازن سنج، RSTمتر، LCRمتر، ترانسمیتر، اینورتر، اتوماسیون، تجهیزات پنوماتیک، تجهیزات هیدرولیک، تجهیزات تابلویی، مانومتر، خلاء سنج، بارومتر، گیج فشار، هندپمپ، ترانسمیتر فشار و وکیوم متر و … با برند مختلف مانند : فلوک ، تستو ، کیوریسو ، فلر ، اکستک ، هانا ، لوترون ، مارمونیکس ، CEM ، UNI-T ، سانوا ، مولتی متریکس ، هانیانگ ، مستک ، ویکتور ، TES و … می باشد. شما می توانید با خیال آسوده هر نوع برند از ویدئو بروسکوپ را در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خریداری نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و مناسبترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

ویدئو بروسکوپ چرخشی:  ویدئو بروسکوپ را میتوانید از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خرید نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای بسیار درخشان در تهیه و پخش  ویدئو بروسکوپ توانسته ایم مناسبترین  قیمت ویدئو بروسکوپ را به مشتریان ارائه نماییم.  

5 1 - ویدئو بروسکوپ چرخشی خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

ویدئوبروسکوپ با پراب چرخشی / فلکسیبل ARTICULATING

یکی از انواع ویدئو بروسکوپ ها که قابلیت نمایش با زاویه ۱۸۰ درجه و ۳۶۰ درجه را دارا می باشند، ویدئو بروسکوپ با پراب فلکسیبل یا چرخشی می باشند. این ویدئو بروسکوپ ها سرپراب را به چرخش در می آورند و بر روی نمایشگر نشان دهند. ویدئو بروسکوپ چرخشی– این نوع ویدئو بروسکوپ ها به دو دسته نمایش ۱۸۰درجه (۲ Way) و۳۶۰ درجه  (4 Way) تقسیم بندی می شوند. ویدئوو بروسکوپ های ۱۸۰ درجه یا ۲ Way قابلیت چرخش سرپراب در دو جهت و ویدئو برسکوپ های ۳۶۰درجه یا ۴ Way قابلیت چرخش ۳۶۰درجه سر پراب (در تمامی جهات) را دارند.

به طور کلی ویدئو بروسکوپ های چرخشی ابزارهایی برای بازرسی چشمی در مواردی که امکان دید با چشم غیر مسلح امکان پذیر نمی باشد بکار می روند.

همانطور که گفته شد داخل دستگاه ها و یا محفظه ها و محل هایی که قابلیت قرارگرفتن مستقیم انسان در آن وجود ندارد می توان از ویدئو بورسکوپ استفاده کرد . ویدئو بروسکوپ چرخشی– بنابراین باید سنسور یا لنز تصویربرداری ویدئوبورسکوپ ها (video borescope) حالت میله ای و یا در اصطلاح تیوپ شکل انعطاف پذیر داشته باشد تا بتوان لنز تصویر برداری ویدئو بورسکوپ را به محل غیر قابل دسترس هدایت کرده و عملیات بازرسی صورت گیرد.

با توجه با نوع کارایی این تیوپ هاطول آنها می تواند از ۵۰ سانتیمتر تا ۵ متر و یا حتی بیشتر را نیز باشد و چون که قرار است این تیوپ از روزنه ای کوچک نیز عبور کند ، معمولاً قطری در حدود چند میلی متر دارد. ویدئو بروسکوپ چرخشی– معمولا پراب های ویدئوبورسکوپ ها به گونه ای طراحی شده اند  که دارای ۴ عدد LED در سر تیوپ به منظور عکس برداری و فیلم برداری از مکان های تاریک هستند که عموما این LEDها توانایی تنظیم نور را نیز دارند.

در برخی از ویدوئو بروسکوپ های پیشرفته سر پراب قابلیت چرخش دارد و به کاربر این امکان را می دهد که از روی دستگاه چرخش و حرکت لنز دوربین را جهت تصویر برداری بهتر کنترل کند. این نوع ویدوئو بروسکوپ ها خود در دو مدل می باشند:

۱-    ویدوئو بروسکوپ با پراب ۱۸۰درجه (۲ Way)

۲-    ویدوئو بروسکوپ با پراب ۳۶۰ درجه (۴ Way)

ویدئو بروسکوپ چرخشی–  ما در این مقاله به موضوعات قیمت ویدئو بروسکوپ- ویدئو بروسکوپ چیست- فروش دستگاه ویدئو بروسکوپ- قیمت ویدئو اسکوپ- تعمیر بروسکوپ- بروسکوپ موبایلی- ویدئو آندوسکوپ- بروسکوپ صنعتی پرداختیم. در پایان مجددا تاکید می کنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله ویدئو بروسکوپ را با مناسبترین قیمت و تضمین اصالت کالا در ایران تامین نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان گرامی نماییم. توصیه و خواهش ما این است که حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از ویدئو بروسکوپ را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  در دفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید. همچنین می توانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید.