https://abhar-electric.ir
https://abhar-electric.ir

کنداکتیوی متر خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

کنداکتیوی متر خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

کنداکتیوی متر خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع کنداکتیوی متررا با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات قیمت ec متر خاک- خرید اینترنتی ec متر- قیمت ec متر هانا- قیمت دستگاه کنداکتومتر- قیمت دستگاه ec سنج- تفاوت شوری با هدایت الکتریکی- اندازه گیری ec آب- قیمت ای سی متر قلمی که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

کنداکتیوی متر: فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان تامین کننده سفارشی قطعات خاص از سراسر دنیا با ارزانترین قیمت رقابتی فعالیت دارد.  در این مقاله به موضوعات متنوع قیمت ec متر خاک- خرید اینترنتی ec متر- قیمت ec متر هانا- قیمت دستگاه کنداکتومتر- قیمت دستگاه ec سنج- تفاوت شوری با هدایت الکتریکی- اندازه گیری ec آب- قیمت ای سی متر قلمی خواهیم پرداخت . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک انواع محصولات خود را از جمله  کنداکتیوی متر باضمانت اصالت کالا و مناسب ترین قیمت موجود در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد .

کنداکتیوی متر– فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک همچنین در ارائه انواع کنداکتیوی متر در خدمت شما بزرگواران می باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ec متر خاک- خرید اینترنتی ec متر- قیمت ec متر هانا- قیمت دستگاه کنداکتومتر- قیمت دستگاه ec سنج- تفاوت شوری با هدایت الکتریکی- اندازه گیری ec آب- قیمت ای سی متر قلمی با ما همراه باشید . تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق ابهر ارائه دهنده طیف وسیعی از تجهیزات تستر الکتریکال و فیزیکال، تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق، تست، کالیبراسیون، آزمایشگاهی و صنعتی، ترمومتر و دماسنج، فشارسنج، ترموویژن و دوربین های حرارتی، کالیبراتور فشار – ولتاژ و جریان، تجهیزات شبکه، میگر و تستر عایق، مولتی متر، اسیلوسکوپ و اسکوپ های آزمایشگاهی، ارت سنج، پاور آنالایزر، آمپرمتر، متر لیزری، کالیبراتورهای ضدانفجار، ویبرومتر و لرزش سنج، دورسنج، نیروسنج، نشت یاب گاز، آنالایزر گاز، گوس متر، تجهیزات شبکه، فانکشن ژنراتور، فرکانس متر، خازن سنج، RSTمتر، LCRمتر، ترانسمیتر، اینورتر، اتوماسیون، تجهیزات پنوماتیک، تجهیزات هیدرولیک، تجهیزات تابلویی، مانومتر، خلاء سنج، بارومتر، گیج فشار، هندپمپ، ترانسمیتر فشار و وکیوم متر و … با برند مختلف مانند : فلوک ، تستو ، کیوریسو ، فلر ، اکستک ، هانا ، لوترون ، مارمونیکس ، CEM ، UNI-T ، سانوا ، مولتی متریکس ، هانیانگ ، مستک ، ویکتور ، TES و … می باشد. شما می توانید با خیال آسوده هر نوع برند از کنداکتیوی متررا در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خریداری نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و مناسبترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

کنداکتیوی متر:  کنداکتیوی متررا میتوانید از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خرید نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای بسیار درخشان در تهیه و پخش  کنداکتیوی متر توانسته ایم مناسبترین  قیمت کنداکتیوی متررا به مشتریان ارائه نماییم.  

11 21 - کنداکتیوی متر خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

مفهوم هدایت سنج یا کنداکتیومتر

برای اندازه گیری هدایت محلول ها دستگاهی به نام هدایت سنج یا کنداکتیومتر به کار می رود. هر دستگاه هدایت سنج دارای دو الکترود یکسان فلزی پلاتینه شده می باشند. کنداکتیوی متر– الکترودها در یک محفظه شیشه ای پیرکس یا شیشه ی مقاوم دیگر، موازی هم قرار گرفته اند. به مجموعه ی این الکترودها در محفظه ی شیشه ای، پیل کنداکتومتر می گویند.

برای اندازه گیری هدایت یک محلول، پیل کنداکتومتر را در آن محلول قرار داده و دستگاه با ولتاژ مناسبی که بین الکترودها می فرستد، هدایت محلول را نشان می دهد. جریان برق به کار رفته اگر مستقیم باشد باعث تجزیه ی الکتریکی محلول می شود، بنابراین از یک جریان برق متناوب با فرکانس زیاد (به طور معمول ۶۰HZ تا ۱۰۰۰) استفاده می شود. کنداکتیوی متر–  دستگاه های هدایت سنج تجاری معمولا طوری طراحی شده اند که هدایت الکترولیتی را بر حسب mS یا µS اندازه می گیرند. بعضی دستگاه ها نیز هدایت ویژه را اندازه می گیرند که محدوده ی اندازه گیری آن ها بر حسب mS/cm یا µS/cm می باشد

EC meterیا دستگاه هدایت سنج ( Electric meter ) برای سنجش میزان هدایت الکتریکی مایعات ( آب ) ساخته شده است که نشان دهنده میزان نمکهای رسانا موجود در آب می باشند که هر چه این میزان بالاتر باشد هدایت الکتریکی آب هم بیشتر می شود. کنداکتیوی متر– واحد سنجش هدایت الکتریکی ، میکرو اهم بر سانتیمتر ، و واحد سنجش هدایت الکتریکی ویژه آب میکرو زیمنس بر سانتیمتر µs/cm و میلی زیمنس بر سانتیمتر ms/cm می باشد.EC meter در انواع مختلف قلمی یا جیبی ، پرتابل ، رومیزی و آن لاین ساخته می شود.

کاربرد اندازه گیری هدایت سنج یا کنداکتیوی :

هدایت سنج ها جهت آنالیز آب خالص ، آزمایشات محیطی جهت تعیین سلامت حوضچه ها و سایر بستر های آب به کار میروند . هچنین تعدادی از مراحل تولید مانند ترکیب کردن یا شستشو pcbبه رسانایی محلول حساس هستند و اندازه گیری رسانایی امری الزامی است .

کنداکتیوی متر–  ما در این مقاله به موضوعات قیمت ec متر خاک- خرید اینترنتی ec متر- قیمت ec متر هانا- قیمت دستگاه کنداکتومتر- قیمت دستگاه ec سنج- تفاوت شوری با هدایت الکتریکی- اندازه گیری ec آب- قیمت ای سی متر قلمی پرداختیم. در پایان مجددا تاکید می کنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله کنداکتیوی متررا با مناسبترین قیمت و تضمین اصالت کالا در ایران تامین نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان گرامی نماییم. توصیه و خواهش ما این است که حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از کنداکتیوی متررا از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  در دفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید. همچنین می توانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید.