https://abhar-electric.ir
https://abhar-electric.ir

EC متر قلمی خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

EC متر قلمی خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

EC متر قلمی: خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع EC متر را با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات Ec متر دیجیتال- قیمت ec متر قلمی- خرید اینترنتی ec متر- قیمت ec متر هانا- قیمت ec متر خاک- قیمت ای سی متر قلمی- کاربرد ec متر- طرز کار دستگاه ec متر که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

EC متر قلمی: فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان مرجع کامل تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق و همچنین به عنوان معتبرترین فروشگاه های اینترنتی فعالیت دارد. ما در این مقاله به موضوعات متنوع Ec متر دیجیتال- قیمت ec متر قلمی- خرید اینترنتی ec متر- قیمت ec متر هانا- قیمت ec متر خاک- قیمت ای سی متر قلمی- کاربرد ec متر- طرز کار دستگاه ec متر خواهیم پرداخت . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک کلیه محصولات خود را از جمله انواع EC متر باضمانت اصالت و سلامت فیزیکی ۱۰۰% تضمین شده در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد .

EC متر قلمی– فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک همچنین مفتخر است که در ارائه انواع EC متردر خدمت شما بزرگواران باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد Ec متر دیجیتال- قیمت ec متر قلمی- خرید اینترنتی ec متر- قیمت ec متر هانا- قیمت ec متر خاک- قیمت ای سی متر قلمی- کاربرد ec متر- طرز کار دستگاه ec متر با ما همراه باشید . ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام برندهای حال حاضر انواع تجهیزات اندازه گیری موجود در ایران و جهان را برای مشتریان خود تدارک دیده ایم . شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع برند از EC متر را در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و مناسبترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

EC متر قلمی:  EC متر را میتوانید از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خرید نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای بسیار درخشان در تهیه و پخش EC متر توانسته ایم مناسبترین  قیمت EC متر را به مشتریان ارائه نماییم.

2 34 - EC متر قلمی خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

هدایت سنج/کنداکتیویمتر / EC متر

هدایت سنج ها جهت آنالیز آب خالص، آزمایشات محیطی جهت تعیین سلامت حوضچه­‌ها و سایر بسترهای آب به کار می­‌روند.EC EC متر قلمی–   متردستگاهی است که برای اندازه‌گیری هدایت الکتریکی مایعات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این دستگاه بیش از همه در کشاورزی هایدروپونیک کاربرد دارد و ممکن است در هر آزمایشگاه دیگری هم یافت شود.

نمک­‌ها و دیگر مواد شیمیایی که در آب حل می­‌شوند می­‌توانند به یون­‌های باردار منفی و مثبت تجزیه شوند.

این یون­‌های آزاد در آب الکتریسیته را هدایت می­‌کنند؛ بنابراین رسانا بودن الکتریکی آب بستگی به غلظت یون‌ها دارد.

EC آب شاخصی برای خالص بودن آب است. EC متر قلمی–   هرچه آب خالص­تر باشد میزان رسانایی آن کمتر است . در دنیای واقعی، آب مقطر تقریبا یک عایق است ولی آب نمک یک هادی رسانایی بسیار موثر است .

هدایت سنج یک وسیله­‌ی اندازه­‌گیری هدایت الکتریکی است که هدایت الکتریکی در یک محلول را اندازه‌گیری می­‌کند.

استفاده از  EC متر در سیستم­‌های آب شیرین ، پرورش ماهی ، رشد و نمو گیاهان hydroponics در آب­‌های مغذی برای بررسی میزان مواد مغذی ، نمک­ ها و ناخالصی­‌ها در آب ، متداول است .

برای کاربردهای مختلف انواع مختلفی از این دستگاه وجود دارد EC متر قلمی، EC متر پرتابل و EC متر رومیزی هرکدام مزایایی برای کاربر ایجاد می­‌کنند و طبیعتاً محدودیت­‌هایی هم دارند. انواع قلمی و پرتابل طوری طراحی شده­‌اند که برای استفاده در محیط خارج از آزمایشگاه مناسب باشند. EC متر قلمی–   نوع رومیزی قابل حمل به خارج از آزمایشگاه نیست، معمولا با برق شهری کار می­‌کند و علاوه بر هدایت الکتریکی قابلیت اندازه‌­گیری میزان شوری (TDS)،  مقاومت الکتریکی، PH ، دما و NaCl موجود را دارد. کالیبراسون اتوماتیک، کالیبراسیون چند نقطه­‌ای و قابلیت ذخیره اطلاعات امکانات دیگری است که امروزه بیشتر تولیدکنندگان روی دستگاه­‌ها قرار می­‌دهند.

اصول کار EC متر

EC مترهای متداول آزمایشگاهی از روش یک پتانسیل سنج به همراه ۴ الکترود استفاده می­‌کنند. اغلب اوقات الکترودها استوانه­‌ای هستند و به صورت متحدالمرکز منظم شده‌­اند . این الکترودها معمولاً از فلز پلاتین ساخته شده­‌اند. جریانی به جفت خارجی الکترود­ها وارد می­‌شود. EC متر قلمی–   پتانسیل بین جفت داخلی اندازه­‌گیری می­‌شود . هدایت الکتریکی را می­‌توان با استفاده از فاصله­‌ی بین الکترودها و منطقه­‌ی سطحی آن­ها با استفاده از قانون اهم در EC متر اندازه­‌گیری کرد ولی به طور کلی، برای دقت بیشتر، از یک روش کالیبراسیون با استفاده از الکترولیت‌­های دارای ضریب هدایت شناخته شده استفاده می­‌شود .

EC متر قلمی–  ما در این مقاله به موضوعات Ec متر دیجیتال- قیمت ec متر قلمی- خرید اینترنتی ec متر- قیمت ec متر هانا- قیمت ec متر خاک- قیمت ای سی متر قلمی- کاربرد ec متر- طرز کار دستگاه ec متر پرداختیم. در پایان مجددا تاکید می کنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله EC متر را با مناسبترین قیمت و تضمین اصالت کالا در ایران تامین نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان گرامی نماییم. توصیه وخواهش ما این است که حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از EC متر را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  دردفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.همچنین میتوانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید.