https://abhar-electric.ir
https://abhar-electric.ir

قیمت سوئیچ اختلاف فشار خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

قیمت سوئیچ اختلاف فشار خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

قیمت سوئیچ اختلاف فشار خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع سوئیچ اختلاف فشار را با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات پرشر سوئیچ اختلاف فشار- سوئیچ اختلاف فشار هوا- سوئیچ اختلاف فشار آب- سنسور اختلاف فشار dps- دیفرانسیل پرشر سوئیچ – قیمت سوئیچ اختلاف فشار که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

قیمت سوئیچ اختلاف فشار : فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان تامین کننده سفارشی قطعات خاص از سراسر دنیا با ارزانترین قیمت رقابتی فعالیت دارد.  در این مقاله به موضوعات متنوع پرشر سوئیچ اختلاف فشار- سوئیچ اختلاف فشار هوا- سوئیچ اختلاف فشار آب- سنسور اختلاف فشار dps- دیفرانسیل پرشر سوئیچ – قیمت سوئیچ اختلاف فشار  خواهیم پرداخت . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک انواع محصولات خود را از جمله سوئیچ اختلاف فشار باضمانت اصالت کالا و مناسب ترین قیمت موجود در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد .

قیمت سوئیچ اختلاف فشار – فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک همچنین در ارائه انواع سوئیچ اختلاف فشار در خدمت شما بزرگواران می باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرشر سوئیچ اختلاف فشار- سوئیچ اختلاف فشار هوا- سوئیچ اختلاف فشار آب- سنسور اختلاف فشار dps- دیفرانسیل پرشر سوئیچ – قیمت سوئیچ اختلاف فشار  با ما همراه باشید . تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق ابهر ارائه دهنده طیف وسیعی از تجهیزات تستر الکتریکال و فیزیکال، تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق، تست، کالیبراسیون، آزمایشگاهی و صنعتی، ترمومتر و دماسنج، فشارسنج، ترموویژن و دوربین های حرارتی، کالیبراتور فشار – ولتاژ و جریان، تجهیزات شبکه، میگر و تستر عایق، مولتی متر، اسیلوسکوپ و اسکوپ های آزمایشگاهی، ارت سنج، پاور آنالایزر، آمپرمتر، متر لیزری، کالیبراتورهای ضدانفجار، ویبرومتر و لرزش سنج، دورسنج، نیروسنج، نشت یاب گاز، آنالایزر گاز، گوس متر، تجهیزات شبکه، فانکشن ژنراتور، فرکانس متر، خازن سنج، RSTمتر، LCRمتر، ترانسمیتر، اینورتر، اتوماسیون، تجهیزات پنوماتیک، تجهیزات هیدرولیک، تجهیزات تابلویی، مانومتر، خلاء سنج، بارومتر، گیج فشار، هندپمپ، ترانسمیتر فشار و وکیوم متر و … با برند مختلف مانند : فلوک ، تستو ، کیوریسو ، فلر ، اکستک ، هانا ، لوترون ، مارمونیکس ، CEM ، UNI-T ، سانوا ، مولتی متریکس ، هانیانگ ، مستک ، ویکتور ، TES و … می باشد. شما می توانید با خیال آسوده هر نوع برند از سوئیچ اختلاف فشار را در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خریداری نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و مناسبترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

قیمت سوئیچ اختلاف فشار : سوئیچ اختلاف فشار را میتوانید از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خرید نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای بسیار درخشان در تهیه و پخش سوئیچ اختلاف فشار توانسته ایم مناسبترین  قیمت سوئیچ اختلاف فشار را به مشتریان ارائه نماییم.  

2 70 - قیمت سوئیچ اختلاف فشار خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

سوئیچ اختلاف فشار

سوئیچ اختلاف فشار یک مدل خاص وسیله اندازه گیری فشار است که یک کنتالکت الکتریکی را با رسیدن فشار فرآیند به مقدار خاصی باز یا بسته می کند. این تجهیز به صورت گسترده ای در صنایع برای کنترل خودکار و نظارت بر مایعات تحت فشار استفاده می شوند.

پرشر سوئیچ ممکن است با افزایش یا افت فشار، کنتاکت را قطع و وصل کند. این تجهیز را می توان برای آشکار سازی نیروی مکانیکی به کار برد، که این مدل برای باز کردن خودکار درب ساختمان ها به کار می رود. قیمت سوئیچ اختلاف فشار –   پرشر سوئیچ برای اندازه گیری فشار، از یک مدل سنسور کپسول یا بیلوز یا بوردون تیوپ یا دیافراگم یا پیستون و … استفاده می کند.

در این تجهیز فشار اندازه گیری شده به سوئیچ منتقل می شود و کنتاکت قطع و وصل می شود.

کاربرد پرشر سوئیچ در صنایع

مانیتور اکسیژن در بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی

آلارم در تجهیزات تنفسی

تجهیزات نمونه برداری

تجهیزات نوشیدنی

سیستم های تصفیه

عملکرد

پرشر سوئیچ یک یا دو پورت ورودی دارد. قیمت سوئیچ اختلاف فشار –   در حالتی که یک پورت داشته باشد، فشار از طریق پورت وارد و به سنسور اعمال می شود. اگر فشار اعمال شده بیشتر از مقدار تنظیم شده باشد، سیستم یک مدار را قطع یا وصل می کند.

این تغییر حالت در وضعیت دستگاه آلارمی را فعال می کند و به اپراتور تغییرات فشار را هشدار می دهد. در حالتی که پرشر سوئیچ دو پورت داشته باشد، فشار ورودی به هر دو پورت با هم مقایسه می شوند. اگر فشار دو پورت با یک دیگر متفاوت باشد، دستگاه عمل می کند و آلارم می دهد.

مشخصات فنی

قابل تنظیم بر روی ۴ رنج مختلف

محدودیت فشار تا ۷۵۰۰Pa

دمای کاری منفی ۳۰ تا ۷۵ درجه سانتی گراد

امکان بیش از ۱۰۶ سوئیچ

اتصال الکتریکی SPDT، ۲A/250VAC، ۱A/30VDC

می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی با شماره های ما در ابهر الکتریک تماس حاصل فرمائید.

قیمت سوئیچ اختلاف فشار –  ما در این مقاله به موضوعات پرشر سوئیچ اختلاف فشار- سوئیچ اختلاف فشار هوا- سوئیچ اختلاف فشار آب- سنسور اختلاف فشار dps- دیفرانسیل پرشر سوئیچ – قیمت سوئیچ اختلاف فشار  پرداختیم. در پایان مجددا تاکید می کنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله سوئیچ اختلاف فشار را با مناسبترین قیمت و تضمین اصالت کالا در ایران تامین نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان گرامی نماییم. توصیه و خواهش ما این است که حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از سوئیچ اختلاف فشار را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  در دفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید. همچنین می توانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید.