مطالب من

میکرومتر دیجیتال خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

میکرومتر دیجیتال خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

میکرومتر دیجیتال: خرید تا ۳۰ % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع میکرومتر را با مناسبترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد. در این مقاله به موضوعات میکرومتر دیجیتال – میکرومتر دیجیتال چیست- قیمت میکرومتر ۰_۲۵- قیمت میکرومتر ژاپن- قیمت میکرومتر چینی- قیمت میکرومتر دیجیتال- انواع میکرومتر که تخصص فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک می باشد خواهیم پرداخت.

میکرومتر دیجیتال: فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک به عنوان مرجع کامل تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق و همچنین به عنوان معتبرترین فروشگاه های اینترنتی فعالیت دارد. ما در این مقاله به موضوعات متنوع میکرومتر دیجیتال – میکرومتر دیجیتال چیست- قیمت میکرومتر ۰_۲۵- قیمت میکرومتر ژاپن- قیمت میکرومتر چینی- قیمت میکرومتر دیجیتال- انواع میکرومتر خواهیم پرداخت . فروشگاه بزرگ اینترنتی ابهر الکتریک کلیه محصولات خود را از جمله انواع میکرومتر باضمانت اصالت و سلامت فیزیکی ۱۰۰% تضمین شده در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد .

میکرومتر دیجیتال– فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک همچنین مفتخر است که در ارائه انواع میکرومتر در خدمت شما بزرگواران باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد میکرومتر دیجیتال – میکرومتر دیجیتال چیست- قیمت میکرومتر ۰_۲۵- قیمت میکرومتر ژاپن- قیمت میکرومتر چینی- قیمت میکرومتر دیجیتال- انواع میکرومتر با ما همراه باشید . ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام برندهای حال حاضر انواع تجهیزات اندازه گیری موجود در ایران و جهان را برای مشتریان خود تدارک دیده ایم . شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع برند از میکرومتر را در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین اصالت کالا و مناسبترین قیمت در بازار را خواهیم داد.   

میکرومتر دیجیتال:  میکرومتر را میتوانید از فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک خرید نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک با سابقه ای بسیار درخشان در تهیه و پخش میکرومتر توانسته ایم مناسبترین  قیمت میکرومتر را به مشتریان ارائه نماییم.  

2 31 - میکرومتر دیجیتال خرید تا 30 % تخفیف و فروش عمده جزئی و حراج | ابهرالکتریک

میکرومتر یا ریزسنج چیست؟

میکرومتر یا ریزسنج ابزاری دقیق برای اندازه گیری (داخل، خارج، ارتفاع، ضخامت) انواع قطعات فلزی, چوبی و … در بخش های صنعتی و آزمایشگاهی است که به دلیل داشتن دقت بسیار بالا از آن استفاده میشود.این ابزار دقیق در بخش ابزار آلات اندازه گیری همانند کولیس به دو شکل میکرومتراینچی و میکرومتر میلیمتری تولید و در بازار عرضه می شود. میکرومتر دیجیتال– 

که با توجه به گسترش صنعت در بخش های تولیدی و آزمایشگاهی در سراسر جهان برای اندازه گیری دقیق محصولات تولید شده خود از این ابزار پرکاربرد استفاده می کنند.

تاریخچه میکرومتر یا ریزسنج چیست؟

ویلیام در سال ۱۶۱۲ ستاره شناس انگلیسی، ریاضیدان و سازنده ابزار علمی از میدلتون یک روستا در بریتانیا، لیدز متولد شد که میکرومتر و منظره تلسکوپی را اختراع کرد. میکرومتر دیجیتال–  ویلیام گاسکوئین جزو یکی از گروه های منجم در شمال انگلستان بود که نجوم یوهانس کپلر را که شامل جرم یا هوروکس و ویلیام کربتری بود دنبال کرد.وی در اواخر دهه ۱۶۳۰ در حال کار بر روی یک تنظیم نقطه نوری کپلریان به دنبال چیدمان بود.

ناگهان یک رشته از تار عنکبوت دقیقاً در نقاط کانونی نوری ترکیبی دو لنزقرار گرفت صفحه را در زمینه دید روشن و تیره دید ،او فهمید که می تواند با استفاده از خط به عنوان راهنما با دقت بیشتری تلسکوپ را نشان دهد و با قرار دادن سیم های ضربدری در نقطه کانونی برای تعیین مرکز میدان دید، میکرومتر دیجیتال–  به اختراع منظره تلسکوپی پرداخت سپس این تنظیم را به یک نمونه انتخابی ازسازه Tycho Brahe الگوبرداری شده اضافه کرد، اگر چه سازنده Tycho فقط یک سازه با چشم غیر مسلح بود.

شعاع انتهای گاسکوئین پنج فوت بود و فاصله بین اجرام نجومی را تا حدی از دقت بی سابقه اندازه گیری کرد.

گاسکوئین سپس دریافت که با معرفی دو نقطه، که می توان جداسازی آنها را با استفاده از پیچ تنظیم کرد، می تواند اندازه تصویر محصور شده توسط آنها را اندازه گیری کند. میکرومتر دیجیتال–  با استفاده از پیچ شناخته شده و دانستن فاصله کانونی لنز تولید کننده تصویر، می تواند به اندازه جسم مانند ماه یا سیارات تا حدی غیرقابل دست یابی باشد.پس از مدتی او برای اندازه گیری های بسیار دقیق ابزار اندازه گیری میکرومتر یا ریزسنج را اختراع کرد.

دقت اندازه گیری میکرومتر

دقت اندازه گیری در میکرومترهای اندازه گیری متفاوت است.که میتوان دقت اندازه گیری را از ۰.۰۱ میلی متری تا ۰.۰۰۵ میلی متری داشته باشند، این مقدار دقت، بسیار بیشتر از دقت کولیس است.که معمولا دقت آنها به ۱ میلیمتر، و در موارد دقیق تر، نهایتاً تا ۰.۱ میلی متر می رسد.

میکرومتر دیجیتال–  ما در این مقاله به موضوعات میکرومتر دیجیتال – میکرومتر دیجیتال چیست- قیمت میکرومتر ۰_۲۵- قیمت میکرومتر ژاپن- قیمت میکرومتر چینی- قیمت میکرومتر دیجیتال- انواع میکرومتر پرداختیم. در پایان مجددا تاکید می کنیم که ما در فروشگاه اینترنتی ابهر الکتریک تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم تمام تجهیزات اندازه گیری از جمله میکرومتر را با مناسبترین قیمت و تضمین اصالت کالا در ایران تامین نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان گرامی نماییم. توصیه وخواهش ما این است که حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از میکرومتر را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های۸-۳۷۱۳۹۶۰۷- ۰۹۱۰۴۱۴۳۲۹-۳۱۷۷۴  دردفتر مشهد یا با شماره های ۳۳۹۴۰۹۶۱-۰۲۱یا ۳۳۹۴۰۹۶۲-۰۲۱ در دفتر تهران تماس برقرار کنید تا از مشاوره های رایگان قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.همچنین میتوانید از طریق ایمیل سازمانی  info@abhar-electric.ir باما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *